Слідкуйте за нами

Розслідування

Кам’янські лікарні: + 367 мільйонів і нові ремонтники

Не минуло і пів року з моменту останніх ремонтних закупівель двох лікарень в місті Кам’янське, як у нас, схоже, з’являються нові приводи поставити ряд “незручних питань”

Це вже друга подібна історія за березень, але її масштаби вимірюються вже у сотнях мільйонів гривень. Отже, Кам’янське (одне з найактуальніших міст на нашій сторінці). Будуть ремонтувати дві лікарні.

А тепер, слідкуйте за руками.

18 березня Управління охорони здоров’я Кам’янської міської ради проводить дві закупівлі на ремонт двох лікарень міста: Міської лікарні №9 – за 179 619 089 гривень та Міської лікарні швидкої медичної допомоги за 187 990 141 гривню.

В основному, кошти на обидва проєкти надходять з спеціального фонду державного бюджету (кошти ЄІБ).

Знову приходить один учасник (ТОВ МЕЙК ПОІНТ ІНЖИНІРИНГ), знову перемагає на обох торгах, хоча, він по документах не відповідає умовам тендеру…знову.

Декілька слів про переможця: досвіду не має, раніше в Prozorro не перемагав, має спірну базу та сумнівний “аналогічний досвід” з ТОВом. Але зараз не про нього.

Обидві ці лікарні вже проводили торги на ремонт у листопаді 2023 року: 9-та лікарня провела торги бюджетом 179 956 414 гривень, а швидка – 191 133 468 гривень. Тобто, ГРОШІ НА РЕМОНТ ЇМ ВЖЕ ДАВАЛИ. Тоді так само прийшла одна місцева ТОВка (“ТБЦ ОПТІМУС”), вклонилась, і їй віддали обидва контракти. (детально про цю історію ми писали в листопаді.

Але помітьте одну цікаву річ: перемагає “Оптімус” 11 листопада 2023 року, а відхиляють його за невідповідність – 6 лютого 2024 року. Довго ж ви думали (ще й з терміном виконання проєкту ремонту до кінця 2024 року).

Зараз відбувається те ж саме: на понад 300 мільйонів хочуть обрати некомпетентного “переможця”, посидять, почухаються, зрозуміють, що їх розсекретили…і знову відмінять.

Окрім того, що обидві лікарні знаходяться в Кам’янському, їх ремонтуватиме одна фірма, є ще одна спільна риса: обидві знаходилися у славнозвісному списку “великого будівництва”.

Але ви не зможете перевірити цю інформацію, адже сайт “великого будівництва” … просто пропав з радарів: вимкнули його.

Continue Reading

Популярно