Слідкуйте за нами

Розслідування

11 “перемог” на 50 мільйонів за один день “САТИСБУДУ”

Як фіктивна фірма “САТИСБУД” імітує активну закупівельну діяльність з продажем деревини одному замовнику в Харкові.

Романтична історія з Харківської області: як за 9 місяців нарешті родили…50 мільйонів. За один день на 11 закупівлях.

Вчора невідома нікому ТОВка, без роду-племені, 11 разів перемогла на безтендерних торгах у ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ. І всі одинадцять закупівель – деревина.

Насправді, контракти були опубліковані простфактум, а підписані – ще 19 березня.

ТОВ зареєстрована у Харкові 23 червня 2023 року. Сиділа така, сиділа, а тут як пощастить. 11 разів. За один день. (ну, наприклад, одна з закупівель).

Звичайно ж, ніякого уявлення не маємо, хто вони. Навіть Опендатабот їх не ідентифікує. І ще одна хитрість: оскільки “перемогли” вони у безаукціонній жорстокій боротьбі, ясна річ, що зайвих документів про ліцензії, дозволи, МТБ тощо – не викладали. Для системи Prozorro така фірма – чистий лист.

Спойлер: вся деревина, яку замовляє цей замовник, йде через одну групу осіб.

Основний вид діяльності “САТИСБУДУ” будівництво житлових/не житлових будівель. Директор Кнорозов Дмитро Олександрович. Про нього нічого немає в мережі, крім того, що він також став на заміну такому ж “невидимому директору” Череменцеву у ТОВі “ГЕРЦ ІНДУСТРІЯ” (створена на 3 дні раніше “Сатисбуда”.

Так от, про “Герц індустрію” ми писали декілька місяців тому: мають 35 перемог у “безтендерних торгах” на 116 мільйонів (деревина) у кого б ви думали… у того ж замовника – Департаменту ЖКГ Харкова.

Крім цих двох (по факту, одного і того ж) підприємств цей замовник замовляє деревину ще й у ТОВ “ДЕРЕВООБРОБНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОСХОД”. І це ж треба, яке співпадіння: фірма тільки з’явилась 17 січня 2024 року… і Департамент “настріляв” у неї 26 контрактів на 15 мільйонів. Чудеса чудес.

“Восход” пов’язаний з двома попередніми деревопостачальниками наступним чином: уповноважена особа ТОВу “ГЕРЦ ІНДУСТРІЯ” містер КОВАЛЬОВ також є підписантом ТОВу “АВТОСТАТУС ЮА”, а цей ТОВ, у свою чергу, має спільного бенефіціара, містера Маркаряна, з “Восходом”.

Отже, ці троє між собою розберуться і без нас, і без звітностей, і без зайвих очей…зате за гроші з резервного фонду.

Отак секретна секретність, яка мала б забезпечувати безпеку, працює на користь корупційних корупціонерів прифронтової Харківщини.

Пс. А ще у цій схемі є Секо. Хто з нами давно, той в курсі про цього здібного молодого податківця.

Continue Reading

Популярно