Слідкуйте за нами

Розслідування

Як сім’я лікаря-колаборанта взяла 200 мільйонів від КМДА

Поки в неділю хтось відпочивав, хтось сидів в окопі, зустрічаючи перші морози 2023 року, одна медична компанія підвантажувала документи до закупівлі.

А цим часом заслужений лікар “деенера” десь сидів і латав чергового “учасніка есвео, которий борєтся с фашизмом”. І оцей лікар має близькі зв’язки з першою, вище згаданою компанією.

Бо чого тільки не зробиш за 200 мільйонів українських гривень з місцевого бюджету столиці.

Отже.

6 листопада Департамент охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує відкриті торги з особливостями на 20 листопада бюджетом 210 170 093,50 гривні. Джерело фінансування: місцевий бюджет на 100%.

В закупівлі 3 лоти, загальна кількість комплектів 2 + 2 + 18 (оці мають розійтися по лікарнях, начебто).

І лапароскопи замовник хоче отримати до 29 грудня, ніяк інакше. Тобто, ми розуміємо, що десь має стояти склад, з уже готовим підвозом. Та й в замовника – кінець “бюджетного року” на носі.

У неділю ввечері, за день до відкритих торгів на всі три лоти документацію підвантажує одна єдина компанія: ТОВ “Альянс-2013”. І зараз вона вважається потенційним переможцем цих торгів.

Фінальна запропонована вартість “на все” учасника: 209 969 800 гривень (тобто, замовник “зекономив” трохи більше 200 тисяч гривень). Чомусь більше ніхто за 200 мільйонів позмагатися не побажав.

Однак. Форма цінової пропозиції, запропонована замовником, проігнорована “переможцем”. У кожному лоті він обрав “свою інтерпретацію”: у ній вписано 4 виробники і 64 номенклатурні позиції (тут треба вгадувати яку деталь і хто з них виробляє, не питайте, по принципу “з’єднайте стрілочками”) і жодної ціни взагалі, як того просить замовник у вимогах. Що ж витратимо трохи часу і зробимо окремим постом по реальній вартості вже після опублікування контракту.

Сьогодні акцентуємо дещо на іншому моменті.

Директорка “Альянсу”, пані Левчеко, досить часто у своїй роботі перетинається з сім’єю Фісталів. Наприклад, лише один епізод: вона була керівником, а, згодом, і ліквідатором ТОВ “УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ”, власниками якого є Герман Фісталь та Олександр Добровський.

Перший: син відомого “почесного житєля денеер”, хірурга, який зараз рятує ручки-ніжки російським окупантам. Інший – бізнеспартнер Анатолія Мілявського (більш відомого, як патріарха української мафії “Макса”). На жаль, по останньому, це не наші розкопки, а матеріал “Грошей” 2019 року під назвою “Блаткомітет Кличка“.

Ми звичайно розберемо реальну вартість лапароскопів, та й продукцію Olimpus в Україні продають достатньо часто. Але… що кому не зрозуміло про подальшу долю 200 мільйонів з бюджету Києва?…

Continue Reading

Популярно