Слідкуйте за нами

Дайджест

В столиці замінять лампочок на 7 мільйонів

В кінці минулого тижня відбувся аукціон на предмет “Капiтальний ремонт мереж зовнішнього освітлення м. Києва з заміною ртутних та натрієвих світильників на світлодіодні світильники по вул. Північно-Сирецька, ПВ-8806, ПВ-8634 у Подільскому районі м. Києва згідно з КНУ “Настанова з визначення вартості будівництва”. Організувало торги Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва “Київміськсвітло”, а початкова вартість закупівлі склала 6 959 108,40 гривні.

Переможець відкритих торгів з особливостями ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ІНТЕРНЕШНЛ БІЗНЕС ГРУП” запропонував дещо нижчу ціну, яка і стала фінальною : 6 243 779,42 гривні з ПДВ.

За ці кошти у специфікації прописано аж 72 позиції, які саме послуги надаватимуться. Йдеться і про встановлення світильників, і про кладку кабелів і навіть посів газону та асфальтування.

З суб’єктивної точки зору не зовсім зрозумілим є факт взаємодії ТОВ “ІНТЕРНЕШНЛ БІЗНЕС ГРУП” лише з одним замовником у Prozorro. Даний учасник 28 разів приходив у закупівлі саме до “Київміськсвітла”, в результаті чого отримав 21 контракт на 43,8 мільйона гривень. Майже всі контракти отримані шляхом процедур без проведення відкритих торгів.

Continue Reading

Популярно