Слідкуйте за нами

Розслідування

“Тато” тисячі фірм тепер ще й прибиратиме на НСТУ

Не телевізором єдиним виїдається бюджет країни телерадіокомпаніями.

Досить багато коштів з бюджету просто “вимітається” в буквальному сенсі

Отже.

3 січня АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ” проводить аукціон на “Послуги з прибирання приміщень (Послуги з прибирання приміщень та прибудинкових територій на об’єктах філій АТ “НСТУ”)” бюджетом 5 211 900 гривень. З цієї суми лише 314000 власних коштів замовника, а решта – держбюджет.

На торги приходить два учасники, перемагає ТОВ “ДАН ДЕВЕЛОПМЕНТ” з ціновою пропозицією у 4 291 948,61 гривні. У сьогоднішньому випадку ми пройдемо повз ціни – це момент другорядний. Сьогодні нас цікавить “отримувач контракту”.

Про “ДАН ДЕВЕЛОПМЕНТ” раніше інформація не траплялась, тому не зайвим стала перевірка компанії у відкритих джерелах.

Звертаємо увагу на контактному номері телефону”: 380930182022, який пов’язує дану компанію з ТОВ “АРМА-БІЛДІНГ” та ПП “СТАРПОЛ”. Ще за цим номером колись можна було придбати фуру, та знайти в пошуковиках ТОВ “Сучасні технології прибирання”.

Марченко Марина ІГОРІВНА через пов’язану з “ДАНОМ” ТОВку “Арму-Білдінг” та вище згаданим номером телефону таки приводить нас в ТОВ “Сучасні технології прибирання” де вона є директором нині. А отут починається найцікавіше…

До 29.03.2023 ТОВ “Сучасні технології прибирання” називалась ТОВ “Брайтвер Компані”. При заснуванні мала статутний капітал у 500 гривень, торгувала м’ясом і рибою, а її керівником був… (якщо ви нас читаєте давно, то вам сподобається)…Секо Сергій Олександрович.

Якщо ж ви нас не читаєте давно, то ось вам коротка “передісторія”:

Живе собі чоловік у Рівному нормальним життям, грає на гітарі, зустрічається з друзями. А на ньому числиться 965 компаній. Грається він у бетмена наступним чином: засновує компанію, кладе на рахунок 500 гривень, через якийсь час його змінює інший директор і кладе на рахунки компаній чималі кошти. Отакий “вічний підставний” директор виходить.

Раніше його компанії рідко вигравали тендери, в основному по школах. Ось, тепер через знайомих і на телебачення потрапив. Але йому дуже вже не пощастило, що на всю країну він одна єдина особа Секо Сергій.

Continue Reading

Популярно