Слідкуйте за нами

Дайджест

Страхування ризиків у цивільній авіації – 26 мільйонів

30 квітня Державне авіаційне підприємство “Україна” провело торги на послуги страхування ризиків цивільної авіації бюджетом у 26 673 792 гривні.

Мова йде про три види послуг: страхування відповідальності експлуатанта цивільного повітряного судна комерційної авіації за шкоду, заподіяну третім особам і відповідальності авіаційного перевізника за шкоду, заподіяну пасажирам і багажу; страхування повітряного судна та страхування членів екіпажу повітряного судна та іншого авіаційного персоналу та осіб які мають право перебувати на борту повітряного судна на законних підставах без придбання квитків.

На торгах переміг єдиний учасник, ПрАТ “УКРАЇНСЬКА ПОЖЕЖНО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ” з ціновою пропозицією у 26 664 591,95 гривні.

Компанія існує з 1993 року, має 4 371 контракт на понад 153 мільйони гривень. Вище згаданий замовник підписав з цим ПрАТом 5 контрактів на 63 мільйони гривень.

Компанію у своїх деклараціях згадують чиновники різних рангів аж 1015 разів.

Послуги надаватимуться по 1 липня 2025 року.

Як не дивно, але НАБУ та САП вже розслідують факт імовірного заволодіння коштами Державного авіаційного підприємства “Україна” під час сплати страхування повітряних суден у ПрАТ “Українська пожежно-страхова компанія”.

Continue Reading

Популярно