Слідкуйте за нами

Розслідування

Схеми місцевого розливу на КП “Дніпровський електротранспорт”

Ми принесли вам трохи містечкового сектантства, на підґрунті вагоноремонтного ремесла. Напевне ви з першого речення мало що зрозуміли, тому… ось:

Слідкували за торгами на матеріали оздоблення салону для капітального ремонту рухомого складу за 2 704 350 гривень від КП “Дніпровський електротранспорт” Дніпровської міської ради. Ми, чомусь, вирішили, що ця закупівля може бути цікавою…так воно і вийшло.

На торгах переміг ФОП Тимофєєв Андрій Валентинович з пропозицією у 2 459 740 гривень. Нічого особливого ФОП не продавав: фанеру та панелі. Абсолютно недефіцитний товар, чи не так?

Насправді, Тимофєєв везе все, що потрібно, але лише одному замовнику: “Дніпровському електротранспорту” (за виключенням одного разу, на 43 тисячі, у випадку з Дніпровським метрополітеном).

Таких контрактів у Тимофєєва з вище згаданим замовником (лише підписаних): на 22 мільйони гривень.

А знаєте, чому Тимофєєву так щастить на торгах?

Бо Тимофєєв маячить в базах даних, як помічник місцевого депутата Солохи, який (так переплелись планети) є головою ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ДНІПРОВСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТ” ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. Саме цю посаду вказує Солоха у своїй щорічній декларації. Також Солоха і Тимофєєв пов’язані САМАРСЬКОЮ РАЙОННОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ “БАТЬКІВЩИНА” МІСТА ДНІПРА.

У 2020 році Солоха подавав декларацію, як заступник директора з комерційної діяльності та загальних питань вище згаданого замовника оздоблення вагонів. Тобто, іншими словами: цей контракт пішов у надійні руки “колеги” і співпартійця.

Ще не все. Помічаємо, що досить часто на торгах у “Дніпровського електротранспорту” перемагає Тимофєєва Алла Юріївна (5 контрактів на 6 мільйонів). Має спільну електронну адресу з попереднім Тимофєєвим. Так співпало.

А ще, на торгах у цього ж замовника перемагає пані Кримова, яка разом з Тимофєєвим має відношення до ТОВ ДОНАТА… а, ну і до вже згаданого осередку “Батьківщини”: контрактів на 12 мільйонів, і працює лише з цим замовником.

Крім того, так само чинять ФОП Єременко (12 контрактів на 17 мільйонів), ФОП Гаращенко (8 контрактів на 9 мільйонів), і, навіть той ФОП, що змагався на торгах за оздоблення, ФОП Баль (12 контрактів на 27 мільйонів).

Всіх їх об’єднує Солоха і любов до “Батьківщини”.

Continue Reading

Популярно