Слідкуйте за нами

Дайджест

Що покращують у “зразковому укритті” в Гатному?

17 серпня на Київщині відбувся аукціон на ремонт підвальних приміщень у одній із пристоличних шкіл. ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ провела відкриті торги з особливостями на предмет “Капітальний ремонт підвальних приміщень для облаштування найпростішого укриття в будівлі Гатненської загальноосвітньої школи, за адресою: вул. Космонавтів,1”. Вартість робіт, в результаті торгів, зупинилась на позначці у 8 412 307,20 гривні з ПДВ.

Напевне, відкритими торгами це можна назвати лише номінально, оскільки роботи замовили у тієї ж компанії, в якої замовляли ремонт укриття і в минулому році. Тоді вартість робіт обійшлась у 10 499 568 гривень і 66 копійок, а саме укриття в ЗМІ назвали “сучасним”. Виконавцем цього проєкту був ТОВ “ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “АЛТАНА”.

Що ж “доопрацьовуватимуть” за 8 мільйонів? А школа збирається його дещо реконструювати, провести роботи з опаленням та подачею гарячої води, облаштувати підйомний пристрій для осіб з обмеженням руху, покращити вентиляцію та провести електромонтажні роботи. Загалом у специфікації 14 розділів та 466 позицій.

ОНОВЛЕНО: відбувся моніторинг закупівлі.

Continue Reading

Популярно