Слідкуйте за нами

Дайджест

Нацпол закупить вантажних авто на 322 мільйони

16 травня Національна поліція України провела дві закупівлі автомобілів загальним бюджетом у понад 322 мільйони гривень.

На 30 автомобілів спеціалізованого призначення на базі вантажно-пасажирських фургонів виділи 89 685 000 гривень. В результаті торгів вартість не знизилась: цінова пропозиція чітко відповідала очікуваній вартості закупівлі.

Теж саме відбулося у закупівлі 150 одиниць вантажних автомобілів спеціалізованого призначення підвищеної прохідності типу пікап: цінова пропозиція єдиного учасника на 100 відсотків відповідала очікуваній вартості, 233 604 000 гривень.

У обох закупівлях переміг ТОВ “Спец-Ком-Сервіс”. Учасник запропонував 30 одиниць Ford Transit та 150 Toyota Hilux.

Замовник очікує автомобілі на початку жовтня та на початку вересня відповідно.

ТОВ “Спец-Ком-Сервіс” існує з 2009 року, має 364 підписані договори на понад 2,4 мільярда гривень. Найбільшим замовником ТОВу є саме Національна поліція: 5 договорів на 393 мільйони гривень (після останньої такої закупівлі у вересні минулого року “Наші гроші” присвятили їм свій матеріал.

Компанія згадується у 162 судових рішеннях, та 21 декларації чиновників. Компанія неодноразово потрапляла до скандалів. Так, після розголосу у ЗМІ поліція охорони передумала купувати у них елітні автівки. Компанію пов’язують з сім’єю Фісталів.

Continue Reading

Популярно