Слідкуйте за нами

Розслідування

“Документи переможця”. Чому учасник так впевнений у контракті?

Розкажемо історію, як легко бути переможцем по життю, на прикладі однієї ТОВки, котра продає найдорожче медичне обладнання на ринку. Подають кваліфікаційну частину (документи) на тендер – так зразу і пишуть: “документи переможця”. Не вірите?…

Побачили, що днями пройшов аукціон на лінійний прискорювач. Звичайно ж, стало цікаво: 93 мільйони, як-не-як.

Таким чином ДНІПРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР витратив гроші НСЗУ: від очікуваної вартості у 93 510 000 гривень в нерівній і жорстокій боротьбі з одним учасником зекономив 8 тисяч і 50 гривень, і придбає його за 93 501 950 гривень. Маємо надію, онкоцентр таки започаткує якийсь майстер-клас, як зі ста мільйонів зекономити 10 тисяч.

Контракт отримає ТОВ “МЕДРАДІОФІЗИКА-ПЛЮС”.

О, ви обов’язково маєте дізнатись про цього учасника!

Уявіть: компанія зареєструвалась у 2019 році. Має ЛИШЕ 11 контрактів… але… аж на 1,15 мільярда гривень! Це вам не маски та пов’язки по лікарнях возити – виключно успішні контракти. Для розуміння, найменший їх контракт був у 15 мільйонів, а найбільший – аж у 541 мільйон ( в минулому році). Оцей, за пів мільярда вони отримали від ДП “Медичні закупівлі”. Знову – на лінійні прискорювачі.

В недалекому минулому має кримінальні. У Вінниці: за те, що проданий лінійник не був знайдений у місці закупівлі, і за те, що возили замовникам лінійники, не маючи на них … ліцензії. Ну, наче, в нашому випадку є ліцензія.

О, до речі, слідкуєте за курсом долара? Просто долар дуже виріс. Як мінімум, в діяльності однієї ТОВки.

Зараз “МЕДРАДІОФІЗИКА-ПЛЮС” пропонують медичний лінійний прискорювач Elekta Versa HD за 87 385 000 гривень (або 93 501 950 з ПДВ). Хоча, раніше, у 2021 році, цю ж модель продали до інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова за 76 432 000 гривень вже з ПДВ.

І два слова про діючих осіб ТОВу. Оскільки компанія переїхала до Києва з Миколаєва, саме там і почали шукати інформацію.

Оскільки у 2023 році кількість співробітників ТОВу зменшилась з 5 до 4 осіб, тут варто звернути увагу на Соловйова. Знаходимо запис в реєстрі перевірок Миколаївського онко диспансеру, що він був учасником перевірки 7.10.19 року, як керівник служби радіаційної безпеки, провідний інженер-радіолог миколаївського обласного онкологічного диспансеру миколаївської обласної ради. Але відповідної декларації, як держслужбовець він не подавав до НАЗК.

Напевне, тепер ми зрозуміли, чому компанія навіть в якості учасника торгів, позиціонує себе “переможцем”. Пропонуємо не проводити аукціони в країні на лінійники, а відразу віддавати контракти ТОВу “МЕДРАДІОФІЗИКА-ПЛЮС”. Це зекономить час.

Continue Reading

Популярно