Дайджест
Лікарня ІМ. М.І. ПИРОГОВА придбає УЗД за 10 мільйонів
КНП “ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ” витратить на УЗД-сканер майже 10 мільйонів гривень.
26 січня лікарня провела торги за предметом: “Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації); Ультразвуковий відеоендоскоп (НК 024:2023 36951 – Гнучкий ультразвуковий гастродуоденоскоп)).
На торги прийшов один єдиний учасник, ТОВ “ЛІВІН” з пропозицією у 9 992 400 гривень (таким чином лікарня економить 7 тисяч 600 гривень).
Потенційний переможець запропонував лікарні Систему ультразвукову діагностичну ARIETTA 65 за 4 300 000 гривень з ПДВ та Відеогастроскоп EG38-J10UT за 5 320 000 гривень.
На поставку медичного обладнання лікарня очікує до кінця 2024 року.
ОНОВЛЕНО: Закупівля не відбулася.
-
Дайджест3 months agoКиїв. Ремонт вулиці Милославська. 521 мільйон
-
Дайджест3 months agoХарків закупить саджанців кущів на 4 мільйони
-
Дайджест3 months agoНацбанк: 21 мільйон на ПЗ для привілейованих клієнтів
-
Дайджест3 months agoКременчук замовить саджанців на 2 мільйони
-
Дайджест3 months agoВійськова частина закупить шин на 124 мільйони
-
Дайджест3 months agoХотин. 14 мільйонів на пам’ятку архітектури
-
Дайджест3 months agoЩе 677 мільйонів на дороги Закарпатської області
-
Дайджест3 months agoЗа 16 мільйонів відкоригують проєкт ремонту колонії