Дайджест
“ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО” закупить смартфонів на 2 мільйони
21 червня АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО” провело закупівлю на мобільні телефони та зарядні пристрої, очікуваною вартістю у 2 969 460 гривень.
На торгах переміг єдиний учасник, ТОВ “АЙТІ Ф’ЮЧЕ”, з пропозицією, яка не відрізняється від очікуваної вартості.

ТОВ існує з 2023 року, має 156 договорів на 85 мільйонів гривень.
На 270 таких комплектів очікують до кінця 2026 року.
Continue Reading
-
Дайджест3 months agoКиїв. Ремонт вулиці Милославська. 521 мільйон
-
Дайджест3 months ago10 мільйонів піде на озеленення Українки
-
Дайджест3 months agoХарків закупить саджанців кущів на 4 мільйони
-
Дайджест3 months agoНацбанк: 21 мільйон на ПЗ для привілейованих клієнтів
-
Дайджест3 months agoКременчук замовить саджанців на 2 мільйони
-
Дайджест3 months agoВійськова частина закупить шин на 124 мільйони
-
Дайджест3 months agoХотин. 14 мільйонів на пам’ятку архітектури
-
Дайджест3 months agoЩе 677 мільйонів на дороги Закарпатської області