Дайджест
“ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО” закупить смартфонів на 2 мільйони
21 червня АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО” провело закупівлю на мобільні телефони та зарядні пристрої, очікуваною вартістю у 2 969 460 гривень.
На торгах переміг єдиний учасник, ТОВ “АЙТІ Ф’ЮЧЕ”, з пропозицією, яка не відрізняється від очікуваної вартості.
ТОВ існує з 2023 року, має 156 договорів на 85 мільйонів гривень.
На 270 таких комплектів очікують до кінця 2026 року.