Дайджест
“ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО” витратить на кібербезпеку 6 мільйонів
“ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО” витратить на кібербезпеку 6 мільйонів
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО” має намір витратити 6 861 020 гривень на впровадження системи кібербезпеки підприємства (Інвестиційна програма АТ “ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО” 2024 р., IV розділ, п.IV.3.2.1).
Єдиним учасником, отже, і переможцем став ТОВ “ІНФО-ПРАЙМ”. Переможець ціну не знижував ні на гривню.
ТОВ зареєстрований у 2014 році, має 868 контрактів на 548 мільйонів. Найбільше контрактів ТОВ підписав саме з “Вінницяобленерго” – 158 контрактів на 169 мільйонів.
-
Розслідування3 months ago146 мільйонів! Як гімнастка виграє тендери на БПЛА
-
Дайджест3 months ago10 мільйонів піде на озеленення Українки
-
Дайджест2 months agoКиїв. Ремонт вулиці Милославська. 521 мільйон
-
Розслідування3 months agoНе лише ремонти. Хто комп’ютеризує “Охматдит”?
-
Дайджест2 months agoХарків закупить саджанців кущів на 4 мільйони
-
Дайджест2 months agoНацбанк: 21 мільйон на ПЗ для привілейованих клієнтів
-
Дайджест3 months agoВ с. Данилівка збудують амбулаторію за 48 мільйонів
-
Дайджест2 months agoКременчук замовить саджанців на 2 мільйони