Слідкуйте за нами

Дайджест

У Вишевому побудують ЦНАП за 193 мільйони

В передмісті столиці, місті Вишневе, збираються побудувати ЦНАП майже за 200 мільйонів гривень. Про це стало відомо, ще 17 жовтня, коли КП “Головне управління комунального господарства” Вишневої міської ради Бучанського району Київської області опублікувало закупівлю. Очікувана вартість за предметом “Реконструкція нежитлової будівлі під громадську будівлю з спорудою цивільного захисту для розміщення адміністративних органів місцевого самоврядування та центру надання адміністративних послуг Вишневої міської громади за адресою: Київська область, Бучанський район, м.Вишневе, вул.Святошинська, 11″ (Коригування)” склала 193 249 637 гривень, і на 100% складається з коштів місцевого бюджету.

Аукціон відбувався 25 жовтня, а попереднім переможцем обрано ТОВ “Максима Буд” з ціновою пропозицією 193 245 882 гривні.

У системі Clarity Project у даного ТОВу немає подібного за бюджетними обсягами виконаного проєкту. До речі, у закупівлі відсутній і чіткий кошторис для кожного виду робіт: є лише оплата праці, загальна вартість тощо.

Нині до закупівлі додані звернення громадян до ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ. Місцеві вказують і на той факт, що обрана ділянка землі знаходиться вкрай неналежному стані “для реконструкції”.

ОНОВЛЕНО: закупівля не відбулася.

Continue Reading

Популярно