Слідкуйте за нами

Розслідування

Сумнівна ТОВка ремонтуватиме “Бортничі” за 385 мільйонів

На Бортничах будуть проводити реконструкцію двох дамб. Ви будете здивовані, але витратити на це планують 385 685 449 гривень.

На торги приходить один єдиний учасник, ТОВ “СІНЕРГІЯ БУД” з пропозицією у 382 959 765,12 гривні.

А тепер ми коротко розкажемо, чому ця закупівля сумнівна, та що її пов’язує з будівництвом (точніше, відсутністю будівництва) укріпів на Харківському напрямку, з чого зробили нечуваний резонанс інші журналісти, які, чомусь, не читають наші матеріали, бо проводять “СЕНСАЦІЙНІ РОЗСІДУВАННЯ” через пів року після наших публікацій (працюйте, колеги, працюйте).

Так от, про цю “Сінергію”. Створена у 2018 році. Має 2 контракти на 6 мільйонів. Вловили: за весь час наторгували на 6 мільйонів, а зараз отримують контракт на 400. Це ж одне і те саме))).

Додають схвальний відгук по минулому досвіду від ЗАЕС. Звичайно ж, ми не можемо ні підтвердити, ні спростувати виконання цього договору.

Додають штат своїх співробітників: 8 осіб. Так, ви все правильно зрозуміли… 8 осіб мають відремонтувати 2 дамби до кінця року. Що ж, з богом, хлопці.

Але, найважливішим документом, який весь процес “спалив” є документ під назвою “Договір користування офісним приміщенням”.

У договорі йдеться про те, що ТОВ “СІНЕРГІЯ БУД” орендує офіс на Новопечерському провулку з ТОВом “КЛЮЧ ДО БІЗНЕСУ”. Директором “Ключа” є Третяк Віталій Валентинович.

Для тих, хто не цікавиться темою: днями “опендатабот” опублікувала матеріал, про осіб масових реєстраторів бізнесів і Третяк Валентинович на третьому місці у рейтингу “клонувальників” ТОВок.

Для тих, хто з нами давно: так, це той самий Третяк. На другому місці у рейтингу його друг, компаньйон та колега-податківець Секо. І якщо ви з нами давно, то знаєте, скільки матеріалів про Секо ми вже написали.

Саме Сергій Секо пов’язаний з ТОВкою “Герц Індустрія” через директора Череменцева, яку так феєрично викрили наші колеги на Харківському напрямку. Але його прізвище, чомусь, лишилось за кадром всієї історії.

Секо+Третяк протягом останніх двох років, створюють ТОВки, які “одноразово” отримують досить круті тендери, а потім ці двоє передають посаду “директора” комусь іншому, в основному людям, про яких “мовчать реєстри”.

Наш вердикт: не буде ніякого ремонту за 400 мільйонів, якщо контракт отримає “СІНЕРГІЯ”. Але і 400 мільйонів теж… не буде.

Continue Reading

Популярно