Дайджест
Ще 8 мільйонів витратять на “Безпечне Закарпаття”
11 березня ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “СЛУЖБА МІСЦЕВИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ” провело закупівлю на послуги з технічного обслуговування центрів обробки даних, обладнання відео-спостереження Інформаційно-аналітичної системи “Ситуаційний центр “Безпекове Закарпаття” та інтегрованої загальнообласної системи відеоспостереження і відеоаналітики “Безпечне Закарпаття”, що працює у її складі.
Очікувана вартість закупівлі склала 8 500 000 гривень (місцевий бюджет).
На торгах переміг єдиний учасник, ТОВ “ІНФРАСТРУКТУРА БЕЗПЕКИ”, з пропозицією у 8 499 624 гривні.
ТОВ існує з 2022 року. Має 35 договорів на 590 мільйонів гривень.
Послуги надаватимуть до кінця 2025 року.
Нагадаємо, будівництво цієї системи коштувало 39 736 970,38 гривні, а придбання обладнання для неї – ще близько 60 мільйонів гривень.
-
Дайджест3 months agoКиїв. Ремонт вулиці Милославська. 521 мільйон
-
Дайджест3 months agoХарків закупить саджанців кущів на 4 мільйони
-
Дайджест3 months agoНацбанк: 21 мільйон на ПЗ для привілейованих клієнтів
-
Дайджест3 months agoХотин. 14 мільйонів на пам’ятку архітектури
-
Дайджест3 months agoКременчук замовить саджанців на 2 мільйони
-
Дайджест3 months agoВійськова частина закупить шин на 124 мільйони
-
Дайджест3 months agoЩе 677 мільйонів на дороги Закарпатської області
-
Дайджест3 months agoЗа 16 мільйонів відкоригують проєкт ремонту колонії