Слідкуйте за нами

Дайджест

Прикордонники збудують санаторій за 479 мільйонів

ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ вирішив провести закупівлю на Будівельні роботи (нове будівництво) по об’єкту: “Будівництво водоозокеритної лікарні санаторію “Прикордонник-Немирів”: за адресою: Львівська область, Яворівській район, смт. Немирів, вул. Курортна” (Коригування) очікуваною вартістю у 478 959 655,35 гривні.

Дивує не лише бюджет, ай терміни виконання – до грудня 2026 року. Сто відсотків вартості покривається з державного бюджету.

Досить незручно замовник розібрався з технічним завданням: на 42 листах формату pdf (бо на 1406 позицій + устаткування) у алфавітному порядку визначено, що потрібно купи. У той час, в аналогічних закупівлях, які ми досліджували раніше, замовники описують все розділами, що дає розуміння про заплановане будівництво. На відміну від подібних закупівель, у цій – лише будівельні матеріали, без меблів чи медичного обладнання.

Виконавцем робіт замовник обрав ТОВ “КОНСАЛТИНГ-БУД”, що запропонував вартість у 473 300 972,94 гривні. У фірми лише 19 підписаних контрактів на 60 мільйонів гривень і таких масштабних проєктів вона раніше не виконувала.

ОНОВЛЕНО: закупівля не відбулася.

Continue Reading

Популярно