Слідкуйте за нами

Дайджест

Олімпіада. Майже 4 мільйони на байдарки та каное

20 квітня ДЕРЖАВНА УСТАНОВА “УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ “УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ” провела тендер на човни для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року в м. Париж (Французька Республіка). Бюджет закупівлі склав 3 958 150 гривень. За ці кошти до першого липня хочуть отримати: 4 Каное класу С2 (SCS), 2 байдарки класу К2 (FC), 2 байдарки класу К2 (SCS), 3 байдарки класу К4 (FC).

На торгах переміг єдиний учасник. ФОП “КАМЕРИЛОВ ОЛЕГ ЄГОРОВИЧ” запропонував необхідне спорядження за 3 950 000 гривень. ФОП пропонує продукцію польського виробника PLASTEX.

Щодо аналогічного досвіду, то учасник стверджує, що продавав подібні човни іншому ФОПу: Мальованому Олександру Петровичу, але цей ФОП відображається на торговельних платформах лише як учасник (не був замовником).

ФОП “КАМЕРИЛОВ ОЛЕГ ЄГОРОВИЧ”, з Полтави, має 126 договорів на понад 20 мільйонів гривень. Найбільший замовник – вище згаданий (32 контракти на 12 мільйонів гривень).

Олег Камерилов пов’язаний з ГО “ФЕДЕРАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ ТА КАНОЕ”, ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ ГО “ФЕДЕРАЦІЯ КАЯКІНГА, КАНОЕ І АУТРІГЕРА УКРАЇНИ” У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ та ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ ГО  “ФЕДЕРАЦІЯ РАФТИНГУ УКРАЇНИ” У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Continue Reading

Популярно