Слідкуйте за нами

Дайджест

Лікарня ім. Ю. Липи зробить ремонт за 130 мільйонів

КНП Львівської обласної ради “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи” відремонтує хірургічне відділення. 131 203 319 гривень виділили з місцевого бюджету.

Капітальний ремонт приміщень операційного блоку КНП ЛОР “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи” мають намір провести до 20 липня цього року.

Технічна специфікація (відомість обсягів робіт) розписана на 234-х сторінках у файлі формату Word. Якщо дуже узагальнити, то змінювати планують все: роботи починатимуться з демонтажу. До списку входять також кухонні меблі, побутова техніка, меблі для їдальні. Звичайно ж, медичне обладнання (яке обиратиме будівельна компанія?!?): дефібрилятор, електрокардіостимулятор, офтальмологічний мікроскоп, тощо. Акцентуємо, що закупівельник чітко вказує торгові марки, що заборонено і є грубим порушенням закупівельного законодавства.

На торги прийшли 2 учасники, переміг ТОВ “УНІВЕРСАЛ БУД-2020” з пропозицією у 128 730 000 гривень. ТОВ має 83 контракти на 183 мільйони сумарно, тобто вище згадана закупівля дорівнюватиме всьому попередньому фінансовому здобутку ТОВу за 5 років існування.

Continue Reading

Популярно