Слідкуйте за нами

Розслідування

ДСНС, туалети та 4 мільйони гривень

Державна служба України з надзвичайних ситуацій дещо здивувала підходами до власних побутових проблем…

Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС вирішило замовити Поточний ремонт туалетних кімнат (санвузли 2,3,4- поверхів лівого крила, приміщення серверної, санвузла 4-поверху правого крила, санвузла цокольного поверху). Все це вони хочуть отримати до 25 грудня цього року, і не більше, як за 3 971 247,60 гривні.

Ну, нічого б, здавалось, такого. Просто людям терміново, протягом 2 місяців, треба ремонт санвузлів.

На торги виходить лише одна компанія ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ АСТОРІЯ”, пропонує свої послуги на ремонт за 3 807 078 гривень. Компанія зовсім молода, існує з липня 2023-го.

Знайти щось про працівників компанії у відкритому доступі досить важко. Але ті, хто вказуються ТОВкою у “штатці” сходили на торги і з ФОПом, і з компанією свого ж інженера. В тендерній документації до цієї закупівлі ТОВка додає документ “Довідка працівники” де Воронцов Володимир Олександрович вказується головним інженером організації.

Ще в одному документі щодо підтвердження наявності аналогічного договору вони додають документ, що в кінці серпня цього року мали аналогічну роботу в ПП “Віксен”. Знаєте, хто власник “Віксена”?… Воронцов. Тобто вони прийшли до свого ж інженера, попросили довідку і все. Тобто самі дали собі характеристику.

Воронцов зі свого ФОПу змагається на торгах з ФОПом свого директора Злиденного, та навіть зі своєю власною компанією “Віксен”. Дуже здібний такий інженер, але антимонопольне законодавство просто ігнорує.

Бонусом додамо інформацію, що “Асторія” до тендеру довідку про те, що раніше не мала договорів з ДСНС (не зовсім розуміємо, для чого це потрібно). Так от, в короткому тексті замість слів “…замовником раніше “НЕ БУЛО” укладено договір про закупівлю…” в документі написано “…замовником раніше “НУ БУЛО” укладено договір про закупівлю…”.

Continue Reading

Популярно