Слідкуйте за нами

Розслідування

Чи постачають барбери армійські ліжка?

Куди б ще податися, якщо ти вже щасливий власник мережі барбершопів, про які знімають свої сюжети “плюси”? Звісно – у постачання для армії.

Першого серпня Квартирно-експлуатаційний відділ м. Вінниця, без тендера, за 11 200 000 гривень замовив армійських ліжок. За умовами контракту 2000 ліжок за пунктом призначення має привезти ТОВ “КМГ ГРУП” до 15 серпня. Шалена швидкість, чи не так? Аж стало цікаво, хто ці меблеві магнати, в яких, або забиті склади такими меблями, або величезні потужності для їхнього виготовлення. Відповідь: жодний варіант не вірний.

ТОВ “КМГ ГРУП” створений в січні цього року. Жодного разу не брав участі у відкритих торгах, однак має 7 контрактів на 69 580 000 гривень. Як виявилось, лише за один день вони отримали 2 контракти на 39 200 000 гривень, бо крім Вінниці вони ще повезуть 5 тисяч ліжок до Дніпра, і зробити це збираються до 17 серпня за 28 мільйонів гривень.

Тобто, виходить, що хлопцям до середини місяця треба надати двом замовникам 7 тисяч ліжок!!!

За адресою ТОВу зареєстрований також один благодійний фонд, який має той же номер телефону. Директором фонду є пан Мурзановський. В часи карантину канал 1+1 знімав з ним сюжет, де пан Мурзановський розказував про складність ведення бізнесу під час локдауну. Назву фонду, яка схожа до назви мережі перукарень, ми тут не називатимемо, щоб не робити зайву рекламу. От дуже шкода, що подібного сюжету про виробництво армійських двоярусних ліжок з даною дійовою особою немає.

Ліжка пропонують по 5600 гривень за одиницю. Це – вище середньої ринкової ціни. Досить часто їх купують за 5300 гривень. Але є випадки і по 5100, і по 4058.

Звичайно, якби було тендерна документація з вимогами до виробу, то можна було б про щось дискутувати. В даному випадку ми взагалі не знаємо, про що йде мова.

Continue Reading

Популярно