Дайджест
“ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО” витратить на кібербезпеку 6 мільйонів
“ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО” витратить на кібербезпеку 6 мільйонів
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО” має намір витратити 6 861 020 гривень на впровадження системи кібербезпеки підприємства (Інвестиційна програма АТ “ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО” 2024 р., IV розділ, п.IV.3.2.1).
Єдиним учасником, отже, і переможцем став ТОВ “ІНФО-ПРАЙМ”. Переможець ціну не знижував ні на гривню.
ТОВ зареєстрований у 2014 році, має 868 контрактів на 548 мільйонів. Найбільше контрактів ТОВ підписав саме з “Вінницяобленерго” – 158 контрактів на 169 мільйонів.
-
Дайджест3 months agoКиїв. Ремонт вулиці Милославська. 521 мільйон
-
Дайджест3 months agoХарків закупить саджанців кущів на 4 мільйони
-
Дайджест3 months agoНацбанк: 21 мільйон на ПЗ для привілейованих клієнтів
-
Дайджест3 months agoХотин. 14 мільйонів на пам’ятку архітектури
-
Дайджест3 months agoВійськова частина закупить шин на 124 мільйони
-
Дайджест3 months agoКременчук замовить саджанців на 2 мільйони
-
Дайджест3 months agoЩе 677 мільйонів на дороги Закарпатської області
-
Розслідування3 months agoТендер на футболки для поліцейських виграли два стерильні ФОПи