Слідкуйте за нами

Дайджест

Завантажили пусту документацію – виграли аукціон в Prozorro

Лікарня Житомира обрала переможцем аукціону медичну компанію, яка завантажила пусту документацію. А в документації мала бути інформація саме про рентген типу С-дуги, яку лікарня і збиралась купити.

Ще 8 серпня КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЛІКАРНЯ №2 ІМ. В.П.ПАВЛУСЕНКА” ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ оголосила про проведення відкритих торгів з особливостями очікуваною вартістю 8 500 000 гривень. За ці кошти медичний заклад хотів придбати “систему флюороскопічну рентгенівську загального призначення пересувну цифрову”. Аукціон на С-дугу відбувся сьогодні, 16 серпня.

На нього прийшло 2 учасники, один з яких, ТОВ “ІЛАТАНМЕД” запропонував нижчу ціну, а саме 8 000 000 гривень. Зараз цей учасник очікує рішення.

Але досить дивним є той факт, що завантажена цим учасником ще 9 серпня тендерна документація виявилась пустою. Так, мова йде про документи по 18 сторінок з абсолютно “білими” листами. Тому абсолютно не зрозуміло, яким чином тендерний комітет лікарні обрав переможця, якщо навіть не мав змоги ознайомитись з пропозицією “переможця”.

Джерело бюджету закупівлі – кошти від господарської діяльності підприємства.

Нагадаємо, тиждень тому саме у цій лікарні працівники поліції проводили обшуки у приміщенні та за місцем проживання керівництва.

ОНОВЛЕНО: відбувся моніторинг закупівлі.

Continue Reading

Популярно