Слідкуйте за нами

Розслідування

Як збираються асфальтувати на окупованих територіях

Неймовірні речі відбуваються у Запорізькій області: ще не встигли українські війська закріпитись на відвойованих позиціях, як комусь терміново треба зайти на щойно деокуповані території і полатати дороги. Ну, як полатати, так, написати “на паперах”, що терміново потрібно витратити 200 мільйонів з місцевого бюджету.

10 жовтня відбувся аукціон ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА “МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ” на послуги з експлуатаційного утримання доріг загального і місцевого значення у області. Очікувана вартість склала 201 314 014 гривень. А фактична – 195 270 000. Переможцем попередньо обрано ТОВ “РОСТДОРСТРОЙ”. І, увага, вони це мають зробити до 15 листопада!

Хто не знає, що це за ТОВ, погугліть, будь ласка, новини про “обвал Дегтярівського шляхопроводу”. Так, це саме ці хлопці, які зараз компенсовуватимуть Києву обвал ремонтної конструкції. До речі, на цій історії ще попрацювали правоохоронці і виявили завищені ціни. Нагадаємо, що цей горе-міст коштував під мільярд гривень.

Звичайно, чому б не віддати їм примарний контракт у місцях активних бойових дій (і, навіть окупації)???

Не будемо довго писати: це просто не потребує зайвих пояснень. Подивіться, ліпше, скріни до цього поста, там все зрозуміло:

Continue Reading

Популярно