Слідкуйте за нами

Дайджест

В Славуті провалили ремонт школи за 45 мільйонів

14 серпня Виконавчий комітет Славутської міської ради (Хмельницька область) провів закупівлю без використання електронної системи очікуваною вартістю 45 628 167 гривень. За ці кошти замовник мав намір провести реконструкцію корпусу №1 НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія”. Кошти, згідно з інформацією з порталу Prozorro були виділені з місцевого бюджету.

Але після опублікування договору з потенційним постачальником, ТОВ “Компанія Барбакан”, закупівля була скасована. Обґрунтування відміни вказали наступне: “через допущення технічної помилки під час оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель”.

Таким чином, замовник, на нашу думку, усвідомлює той факт, що не мав достатніх правових підстав для проведення процедури без тендера. Чому замовник не провів відкриті торги – не зрозуміло.

Але вже 15 серпня, наступного дня, між компаніями проходить та ж сама закупівля, з тим же бюджетом та договором, тільки цього разу вона вдала. Можливо, замовник помилився та задублював закупівлю. Однак це не відміняє той факт, що ця закупівля мала б пройти в режимі відкритих торгів.

Виявляється, успішність “Компанії Барбакан” вже добре відома своїми проєктами в Славуті і не тільки.

ОНОВЛЕНО: закупівля не відбулася.

Continue Reading

Популярно