Слідкуйте за нами

Дайджест

В Одесі за 18 мільйонів побудують меморіал

3 квітня Управління капітального будівництва Одеської міської ради провело закупівлю за предметом “Капітальний ремонт елементів благоустрою з улаштуванням меморіалу воїнам Одеси та області, які загинули за незалежність та цілісність України “Меморіал Борцям за Україну” в межах вулиць Канатної та просп. Гагаріна у м. Одесі”. Бюджет закупівлі склав 18 332 800 гривень. Джерело фінансування закупівлі: “за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел не заборонених законодавством”.

На торгах перемогла єдина пропозиція від ТОВ “КАЙЛАС 2007”, яка не відрізняється від очікуваної вартості. Зараз учасник має виконати вимоги про усунення невідповідностей.

Місцевий ТОВ зареєстрований у 2007 році, має 36 контрактів на 152 мільйони гривень. Найбільше контрактів саме із вище згаданим замовником: 23 (на понад 144 мільйони гривень).

Раніше, у 2018 році ця ТОВка згадувалась місцевим ЗМІ у матеріалі про знос старовинного будинку. У Іншому матеріалі журналісти описали схему заробітку на кладовищах, і ТОВ “КАЙЛАС 2007” там згадується також.

Continue Reading

Популярно