Слідкуйте за нами

Дайджест

В Ніжині побудують електростанцію за 4 мільйони

Управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради Чернігівської області здійснить будівництво мережевої сонячної електростанції на 130 кВт для власного споживання електричної енергії КП “Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства” в м. Ніжин, Чернігівської області (ВНС “Червона Гребля”). Бюджет закупівлі склав 4 071 504 гривні. Основне джерело фінансування: за рахунок коштів, отриманих по грантовій угоді з Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках Проєкту “Просування енергоефективностіта імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні (FEER)” щодо впровадження демо-проєкту “Будівництво мережевої сонячної електростанції для власного споживання електричної енергії КП “Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства” в м. Ніжин Чернігівської області», згідно Рішення 27 сесії VII скликання.

На торгах змагались 3 учасники, найкращою була пропозиція у ТОВ “ІНЖЕНЕРНО-МОНТАЖНИЙ ЦЕНТР “ТЕПЛОЦІЛЬ””: 3 960 604,36 гривні.

ТОВ існує з 2020 року, має 17 контрактів на 10 мільйонів гривень. Найбільшим замовником стала БОГОДУХІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ – 6 контрактів на 2 мільйони гривень.

Проєкт планують добудувати до 30 серпня цього року.

Нагадаємо, 4 місяці тому аналогічна закупівля вже відбувалась, але була скасована через скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг.

Continue Reading

Популярно