Слідкуйте за нами

Дайджест

В Гадячі за 10,7 мільйона гривень відремонтують роздягальню ліцею та прилеглі території

13 липня ДЕПАРТАМЕНТ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ (ОБЛВІЙСЬКАДМІНІСТРАЦІЇ) провів закупівлю без використання електронної системи бюджетом у 10 681 861,34 гривні з ПДВ.

Предметом закупівлі стала “Реконструкція будівлі роздягальні та благоустрій прилеглої території Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г. Шевченка Полтавської обласної ради в м. Гадяч, вул.Шевченка, 19, Миргородського району, Полтавської області для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб” (код ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт).

Замовник не виклав у відкритий доступ жодної інформації щодо обсягів робіт, планів будівництва тощо. Відомо лише про те, що роботи триватимуть по 31 грудня 2021 року.

Для виконання цього замовлення департамент, з невідомих причин, обрав ТОВ “Гранбуд+”. Ця фірма працює відносно недавно, має замовлення лише у Полтавській області, і з вище згаданим замовником має вже 3 “перемоги” бюджетом у понад 25,8 мільйона гривень.

ТОВ “Грандбуд+” була зареєстрована 17 жовтня 2022 року як ТОВ “Люкерт Ектів”. 28 березня 2023 року ТОВ змінила назву на “Грандбуд+” та змінила керівника. Перший її директор, Секо Сергій Олександрович, має відношення до 611 компаній та проходить по ряду розслідувань лише в нашій громадській спілці.

ОНОВЛЕНО: відбувся моніторинг закупівлі.

Continue Reading

Популярно