Слідкуйте за нами

Розслідування

УЗД за ціною квартири на Новопечерських липках

Напевне, не такі новини з МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ КАРДІОЛОГІЇ ви б хотіли читати. Але сьогодні розкажемо саме такі.

Останнім часом ДЕРЖАВНА УСТАНОВА “НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА КАРДІОХІРУРГІЇ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ” проводить ну досить неочікувані закупівлі за космічними цінами.

В минулому році, попри війну, сам Президент був присутнім на урочистому відкритті нового корпусу установи. Але, навряд чи керівництво ДУ розказало б йому, яким чином вони купують медичне обладнання.

Якщо ШВЛ – то найкращий. Ну, або найдорожчий…

11 вересня ДЕРЖАВНА УСТАНОВА “НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА КАРДІОХІРУРГІЇ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ” проводить відкриті торги з особливостями бюджетом у 22 689 578,60 гривні.

За ці кошти заклад має намір придбати “систему ультразвукової діагностики, в тому числі датчики” моделі Voluson E10 виробництва GE Helthcare Austria GmbH & Co OG у ТОВ “ПРОТЕК СОЛЮШНЗ УКРАЇНА”. “Протек” запропонував це обладнання за 19 177 000 гривень.

Є лише одна проблема у цій закупівлі. Абсолютно невідомо скільки і яких датчиків придбав замовник.

Яка ж реальна вартість цього апарату?

На логіку: от ви, хто читає наші пости, і не має надглибоких знань у медичній техніці. Як вважаєте, чи може таке обладнання коштувати як 9 “тойот” LC Prado Comfort? Чи як трикімнатна квартира 92 метри/кв на Новопечерських Липках?

Ясно, що ні.

Вартість такого апарату на ринку коливається від півтора мільйона до 3 мільйонів гривень. З датчиками, які взяли другим лотом на понад 3 мільйони – теж ніяких проблем немає:

Нічого більше не пояснюватимемо, просто залишимо тут згадку про трьох осіб:

Ілля Ємець – директор закладу.

Сергій Топчій – особа, яка відповідає за закупівлю з боку замовника.

Скрипко Андрій – особа-директор, яке це обладнання збирається продати.

Continue Reading

Популярно