Слідкуйте за нами

Дайджест

У військовому містечку покладуть бруківку на 6 мільйонів

11 січня КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА провів досить секретну закупівлю за предметом “капітальний ремонт покриття території комбінованих покриттів асфальту та бруківки ***, м.Львів, військове містечко №* (Благоустрій прилеглої території в/м №* з улаштуванням фундаменту під *** та тимчасової автостоянки по вул.*** в м.Львів (капітальний ремонт)). Друга черга.”. Очікувана вартість закупівлі склала 5 959 381 гривню. Джерело бюджету не вказане.

Невідомими також залишаються об’єми робіт, кількість матеріалу та інші деталі. Відомо тільки, що роботи планують закінчити до 31 травня цього року.

Переможцем торгів став не менш “таємничий” ТОВ “В.Ф.Ф.” з ціновою пропозицією у 5 859 867,60 гривні. Інформація про це опублікована 11 січня о 00:00 годин.

ТОВ заснований у 2015 році, має 33 договори на 57 мільйонів гривень. Раніше львівські ЗМІ повідомляли, що у ТОВу є ряд виграних тендерів у області на десятки мільйонів гривень. “В.Ф.Ф.” має досить широкий профіль діяльності: паливо, їжа, комп’ютерна техніка тощо.

Дивним є той факт, що “учасник” підтверджує свій попередній аналогічний досвід контрактом саме з цим замовником, який підписали в результаті подібних торгів у серпні 2023 року. Але по цьому контракту між учасниками було підписано ряд додаткових угод про продовження строку дії договору, і остання з таких угод датована 20 грудням 2023 року., хоча за контрактом всі роботи мали б закінчитись у жовтні 2023 року.

Continue Reading

Популярно