Слідкуйте за нами

Дайджест

У Новомосковську буде укриття за 30 мільйонів

Управління ЖКГ та КБ Новомосковської міськради (Дніпропетровщина) вирішило поставити у місті модульне найпростіше укриття цивільного захисту у вигляді швидкоспоруджуваної споруди. Для цього заклали в бюджет майбутньої закупівлі 31 580 000 гривень. Торги були заплановані на 25 серпня.

В результаті відкритих торгів з особливостями перемогу здобув ТОВ “ІНДУСТРІЯ ЛВ” зі Львова, який запропонував найнижчу ціну: 30 009 000 гривень.

“ІНДУСТРІЯ ЛВ” хоч і була заснована ще у 2007 році, але це її перший контракт. У ТОВу в засновниках вказано ще 2 юридичні особи: ТОВ “ДИЗАЙН-ПРОЕКТ” та ТОВ “ШЛЯХІНДУСТРІЯ”. Перший засновник в торгах в Prozorro ніколи участі не брав, а другий засновник має лише один контракт на 180 тисяч гривень на сушильні установки.

До речі, переможець торгів не додав жодного документа до тендерної документації, котрий би підтверджував наявність попереднього аналогічного досвіду.

Досить дивним є той факт, що замовник не вимагає, а учасник не надає інформації про те, що подібні роботи виконавцем коли-небудь були реалізовані.

Власником ТОВу є колишній помічник депутата 4 скликання, що досить часто нам трапляється у серпні, коли ми ознайомлюємось з переможцями тих чи інших торгів у Prozorro.

ОНОВЛЕНО: відбувся моніторинг закупівлі.

Continue Reading

Популярно