Слідкуйте за нами

Дайджест

У Києві на 232 мільйони поремонтують мости

31 березня Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва “Київавтошляхміст” провело торги за предметом “Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за кодом ДК 021:2015 – 45230000-8 (послуги з поточного ремонту тротуарів з заміною покриття, гідроізоляції, перильної та бар’єрної огорож, ремонт системи водовідведення, ремонт фасадної частини залізобетонних конструкцій Південного мостового переходу через р. Дніпро в м.Київ, а саме на спорудах: 1. Залізобетонна частина Південного мосту через р. Дніпро (низовий бік, з боку с. Корчувате); 2. Правобережна естакада “Н” Південного мостового переходу через р. Дніпро (з боку мосту с. Корчувате); 3. Естакада на магістралі від Наддніпрянського шосе до проспекту Науки “В” (з боку мосту ім. Є.О. Патона через р. Дніпро); 4. Естакада на магістралі від Наддніпрянського шосе до проспекту Науки “Н” (з боку с. Корчувате))” Бюджет закупівлі склав 232 286 191,13 гривні (кошти місцевого бюджету).

В торгах взяла участь одна єдина компанія. ТОВ “ІНТЕРБУДПОСТАЧ” запропонував виконати ці роботи до кінця 2025 року за 224 286 192 гривні.

ТОВ існує з 2009 року. 29 разів брав участь у торгах і всі 29 разів перемагав. Сума контрактів сягає 89 мільйонів гривень. Контракти почав отримувати лише з липня минулого року, з того часу це відбувається майже безперервно. Працює лише з п’ятьма замовниками в межах Києва та області

Continue Reading

Популярно