Слідкуйте за нами

Дайджест

Тендери у Гайвороні виграє одна й та сама компанія

Дивна ситуація відбувається у місті Гайворон на Кіровоградщині. Дивно, що на різні проєкти будівництва приходить один учасник і виграє торги. Тільки за вчора, 25 березня ТОВ “АА-ТАШИР” виграв у двох закупівлях.

Комунальне некомерційне підприємство “Центральна міська лікарня” Гайворонської міської ради обрала цього учасника переможцем у закупівлі на капітальний ремонт приміщень лабораторії будівлі комунального некомерційного підприємства “Центральна міська лікарня” бюджетом 7 105 630,8 гривні.

Також ТОВ отримав замовлення від Комунальне підприємство “Гайворонський комунальник” на “Нове будівництво благоустрою “Алеї Героїв – захисників” на території міського кладовища” бюджетом 5 430 255,60 гривні. Але є нюанс: в минулому місяці ТОВ “АА-Ташир” вже вигравав тендер за цим предметом. Тоді за справу взялась Держаудитслужба, знайшла ряд порушень і закупівлю скасували. Цікаво, що змінилося зараз?

ТОВ “АА-ТАШИР”, зареєстрований у 2017 році, має 11 договорів на 12 мільйонів гривень. Також він згадується у 12 судових рішеннях.

Continue Reading

Популярно