Слідкуйте за нами

Розслідування

Свіжа фірма чиновника отримє контракт на 10 мільйонів?

Нещодавно в мережі розгорівся скандал, який розпочали журналісти з приводу закупівлі генераторів чиновниками столиці. Ми також звернули увагу на цю закупівлю за 5 мільйонів, але сьогодні хотіли б запропонувати трохи іншу “генераторну” історію з Житомира.

4 жовтня КП “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради проводить феєричний аукціон на дизельні генератори (4 одиниці) за 11 300 000 гривень.

Переможцем стає ТОВ “МАРІ 2023” з пропозицією у 9 590 500 гривень.

Ніколи раніше не чули про цю ТОВку, тому пішли в реєстри… а вони мовчать! З тендерної документації витягли витяг платника ПДВ. А там дата реєстрації платником податку на додану вартість – 01.10.2023. Так, ви правильно зрозуміли: неділя, перше число, вихідний, ми вшановуємо героїв, а ТОВка в податковій. А от дата формування витягу…28.09.2023 рік. Отака машина часу.

З довідки з ЄДР бачимо, що ТОВ створена 18 вересня цього року. А це хороший привід віддати їй 10 мільйонів. Крім того, учасник завантажив купу документів сумнівної необхідності: весь асортимент, український і російський техпаспорти тощо. Але ми не побачили у документах найважливішого: цінової пропозиції. Тому, що саме з переліченого асортименту має поїхати до Житомира – загадка.

І на фінал. Директором цього нашвидкуруч створеного ТОВу є особа Чорнієвич Олександр. Непогано гуглиться. Це колишній голова Хмельницької райради, якого за декілька місяців до війни було усунуто з посади за купу порушень “кермування”.

Що ж, напевне у колишнього очільника райради можуть бути важелі впливу, щоб зробити такий успішний контракт для своєї двотижневої фірми. А місцевим порадимо (ні на що не натякаємо), порахувати свої генератори… часи не спокійні нині.

Чекаємо контракту, щоб побачити, що і за скільки купили.

Continue Reading

Популярно