Слідкуйте за нами

Дайджест

Ремонт підвалу коледжу на Житомирщині за 18 мільйонів

Як стало відомо з інформації у системі Prozorro, у селі Нова Чортория збираються зробити капітальний ремонт підвалу за 18 296 925,56 гривні.

17 серпня ДЕПАРТАМЕНТ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ провів відкриті торги з особливостями на предмет “Капітальний ремонт частини підвального приміщення будівлі навчального корпусу (літ. А) (облаштування найпростішої споруди (укриття) цивільного захисту) Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу за адресою: вул. Незалежності, 36, с. Нова Чортория, Житомирського району, Житомирської області». Переможцем торгів став ТОВ “Будівельна компанія “Люксбудсервіс”, який “скинув” близько 60-ти тисяч від очікуваної вартості за проєкт.

Технічне завдання складається з 1248 пунктів, що ускладнює його детальну перевірку.

Про виконавця робіт відомо небагато. ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “ЛЮКСБУДСЕРВІС” була створена у 2017 році, має 11 контрактів з трьома замовниками на понад 57 мільйонів гривень. Зокрема між даним підрядником та вище згаданим виконавцем підписано 8 контрактів на 51,6 мільйона гривень.

Раніше виконавець уже мав подібний проєкт у місті Звягель, про що писала місцева преса.

Continue Reading

Популярно