Слідкуйте за нами

Розслідування

“Прильот” по Дніпрогесу… не вплинув на його закупівлі

У нас сьогодні “така собі” історія про ту саму Дніпровську ГЕС

Ту саму, за яку ми схрестили пальці на руках і ногах, щоб не дай боже…

Але життя йде, тендери самі себе не зіграють.

Наприклад, сьогодні, з останніх новин, можна прочитати наступне “На відновлення ДніпроГЕС після обстрілів росіян знадобляться роки, – гендиректор “Укргідроенерго”. Але ж ви, пане, директоре, не будете збивати план закупівель через якесь там влучання???

Отже, обстріл був 22-го березня.

Для прикладу, 15 березня оголосили про закупівлю на “Заміну резервного колектору системи ТВП гідроагрегатів №№ 6-9. Гідромеханічна частина філії “Дніпровська ГЕС” бюджетом у 38 292 271,40 гривні. Ще раз, 22-го був приліт, 23-го засіла комісія…а 25-го відбувся тендер, оголошений 15-го березня.

Наголошуємо: ми не претендуємо на глибокі знання у гідроенергетиці, ми тільки слідкуємо за процесами у Prozorro, за рухом закупівель. І помічаємо, що приліт, ніяк не впливає на планове закупівельне життя Дніпро ГЕС, хоч нам здається… мав би.

Не вплинуло це і на закупівлю відновлення систем протиаварійної автоматики за 33 мільйони, не вплинуло це на будівництво споруди для захисту основного електричного обладнання за 4 мільярди. Все виглядає досить буденно.

Повернемось до нашої закупівлі за 38 мільйонів. Прийшов один єдиний учасник, скинув 2 тисячі на торгах і виграв. Мова йде про ТОВ “ПРОМИСЛОВИЙ АЛЬПІНІЗ”.

ТОВ має статутний капітал у розмірі 4 500 гривень. Має 36 контрактів на… 405 мільйонів гривень, і всі вони – з “УКРГІДРОЕНЕРГО”. Ну добре, не всі: мають контракт з “Укрводшлях” на 13 тисяч.

Спокійно, все по плану.

Дохід від компанії отримує місцева чиновниця Запорізького ПФУ, оскільки ТОВка – місце роботи її чоловіка.

Одним словом, якщо ви живете десь в місцях безпосередньо близького розташування Дніпро ГЕС – слідкуйте за тим, що там робить в Prozorro замовник з кодом ЄДРПОУ 20588716. Буде досить корисним.

Continue Reading

Популярно