Слідкуйте за нами

Дайджест

Проєкт реставрації школи в Слов’янську: 2 мільйони

Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області має намір реставрувати одну із місцевих шкіл.

21 грудня замовник провів торги “Розроблення науково-проектної документації по об’єкту: «Реставрація будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (пам’ятка архітектури місцевого значення) за адресою: Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Ярослава Мудрого, 4 (ліквідація наслідків збройної агресії РФ)” бюджетом у 2 850 000 гривень з місцевого бюджету.

У торгах взяли участь 2 компанії, попередньо переможною стала пропозиція у 2 796 016,14 гривні від ТОВ “ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ “АРКОН”.

Компанія існує з 2017 року, але активно почала змагатися на торгах лише у 2022му році. Має 149 підписаних договорів на суму у понад 193 мільйони гривень.

На жаль, адреса, за якою зареєстрована компанія належить до категорій так званих “адрес масової реєстрації юридичних осіб”. Про ВУЛ. ЗООЛОГІЧНА, БУД. 4А, ОФІС 139 вже є не одна стаття у ЗМІ в негативних контекстах.

Проєкт для школи має бути виконаний до кінця квітня 2024 року.

Continue Reading

Популярно