Слідкуйте за нами

Дайджест

Попри осуд суспільства та звернення Президента: серіали зніматимуть

В минулому місяці у українському інфопросторі вибухнула тема “так званого конкурсу” від Державного Підприємства “МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ” з виділенням близько 448-ми мільйонів гривень на зйомки серіалів коштом державного бюджету. Скандал набув таких масштабів що похитнув під Ткаченком міністерське крісло. Навіть Президент був змушений втрутитись.

До речі, ми теж написали про це детальний аналітичний матеріал.

Вже декілька днів у системі Prozorro знову почали з’являтися “ті самі” серіали, які входили до списку переможців конкурсу ДП МПІУ. Як виявилося 28 серпня з’явилась Закупівля послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору – cеріалу під робочою назвою “Сімейний консультант”, що включає в себе: написання / адаптацію сценаріїв та передбачає частковий технологічний цикл виробництва. Згідно з інформацією в Prozorro, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЕНЕРДЖІ ФІЛЬМ ПРОДАКШЕН” отримає від замовника 17 440 000 гривень бюджетних коштів. Додамо до цього ще два контракти за липень на 16,5 мільйона гривень та на 5,9 мільйона гривень, і отримаємо результат: одній ТОВці зі списку віддадуть 40 мільйонів.

Ще одні ТОВка пішла подібним шляхом:

ТОВ “Менйнстрім Пікчерз”. За літо вони отримали від МПІУ понад 21 мільйон гривень. Вчора підписано контракт на створення серіалу “Мангровий гай” за 9 мільйонів гривень 29 серпня, створення серіалу “Одна велика родина” – 7 600 000 гривень і того ж дня ще один контракт на серіал “Мистецтво в тіні війни” на 4 500 000 гривень.

Continue Reading

Популярно