Слідкуйте за нами

Дайджест

Національна поліція на 352 мільйони купить бронежилетів

20 листопада стали відомі результати закупівлі від Національної поліції України бюджетом у 352 000 000 гривень. За ці кошти купують індивідуальне обмундирування (бронежилети п’ятого класу захисту з додатковим захистом паху, плечей, наплічників, боків, шиї та захисним елементом в РПС (чорного кольору), бронежилети п’ятого класу захисту з додатковим захистом паху, плечей, наплічників, боків, шиї та захисним елементом в РПС (кольору “мультикам”)) (2 лоти).

Обидва лоти мають свого попереднього переможця: ТОВ “НАУКОВО ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО “ТЕМП-3000”, який поставить замовлену продукцію до 22 грудня цього року.

Фірма має намір продати замовнику 3000 штук бронежилетів п’ятого класу захисту з додатковим захистом паху, плечей, наплічників, боків, шиї та захисним елементом в РПС (кольору “мультикам”) за 101 910 000 гривень та 7 000 одиниць бронежилетів п’ятого класу захисту з додатковим захистом паху, плечей, наплічників, боків, шиї та захисним елементом в РПС (чорного кольору) за 237 790 000 гривень.

Раніше ми згадували цього постачальника, коли писали про закупівлю подібного спорядження відділом Міністерства оборони

ОНОВЛЕНО: закупівля не відбулася.

Continue Reading

Популярно