Слідкуйте за нами

Розслідування

Наддорогі медичні ліжка поїдуть у дитячу лікарню Черкас

Якось дуже дивно, але ФОПи останніх тижнів – уродженці раїсі. От нещодавній помічник помічника депутата з Коростишева народився в Магадані. Сьогоднішній – в Челябінську.

Оцей взагалі, тільки зайшов на ринок, так і відразу почав тягнути бога за бороду.

Сьогодні вночі в 00:00 КНП ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ провела аукціон на медичні ліжка та монітори пацієнтів

Черкаська дитяча лікарня обирала собі переможця пізно вночі. Ним став ФОП ЗВЯГІНЦЕВ ІЛЛЯ ВОЛОДИМИРОВИЧ, який все необхідне поставить лікарні за 4 986 250 гривень.

Це буде його першим контрактом. Та й замовник не вимагає підтвердження попереднього досвіду.

Отже, продавець (майже погоджений) пропонує дві позиції: монітор пацієнта um 300-15-s у кількості 3 шт. та ліжко combo hbme-4-nata sl у кількості 50 одиниць. Ану, хто з нами давно, перевірте свою дедукцію: вгадайте, на чому зібрались пиляти?)…

Вірно.

Цю модель монітора пропонують за дві ціни +/- 125 тисяч та +/- 133 тисячі. ФОП продає по 133 750 гривень. Добре, хай буде.

А тепер перейдемо до ліжок. Найдорожчі моделі ми бачимо в інтернеті по 83 тисячі, найдешевші – по 48 тисяч. Найчастіше їх продають по +/- 71 тисячі гривень. ФОП продає їх по 91 700 за одиницю. А мова йде про 50 штук.

Отже, “навар” на одному ліжку складає десь тисяч 20, які ми множимо на 50. Вгадайте, скільки отримуємо “на руки”. Правильно – один мільйон гривень. Отже, двоє дітей пана Звягінцева отримують непогані гостинці.

Правильно, чому б не розпиляти один мільйон гривень з місцевого бюджету Черкас на потребі хворих дітей цих же Черкас під час війни?

Continue Reading

Популярно