Слідкуйте за нами

Дайджест

На проєкт від ГІБК “Еліта-Центр” виділять 6 мільйонів

Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків “Житлоінвестбуд-УКБ” проведе часткові роботи на об’єкті горезвісного “Еліта-Центру”. Кошти у розмірі 6 246 722,24 гривні виділили з власного бюджету замовника.

До 31 травня цього року замовник планує виконання додаткових робіт з завершення будівництва житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення з підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК “Еліта- Центр”) на вул. Милославській у Деснянському районі міста Києва” (ДК 021:2015 (CPV) : 45210000-2 Будівництво будівель.

Торги відбулись без використання електронної системи.

Контракт відали ТОВу “ДОМОБУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “ФУНДАМЕНТ”, а в обґрунтуванні зазначили, що дуже поспішають

ТОВ існує з 2015 року, має лише 3 контракти, але на понад 95 мільйонів і всі вони – з вище згаданим замовником. Засновниками ТОВу вказані громадянин Олексій Вєдмєдєв та ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД “ХАНТЕР”. Сам же ТОВ вказаний засновником ще двох структур: ГРОМАДСЬКА СПІЛКА “ДИРЕКЦІЯ З ДОБУДОВИ” та ТОВ “ДИНАМО АГРОБІЗНЕС”.

Журналісти chesno пов’язують ТОВ з нардепом Віталієм Пузійчуком.

Continue Reading

Популярно