Слідкуйте за нами

Дайджест

На Донеччині закупили найдорожчі мобільні котельні установки в Україні від початку війни

Йдеться саме про найбільшу вартість закупівлі у системі Prozorro за кодом ДК 021:2015:42160000-8: Котельні установки.

29 червня Департамент житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації оголосив про закупівлю без використання електронної системи на предмет “відновлення теплопостачання у місті Селидове шляхом придбання та підключення модульних котелень до існуючих інженерних мереж для забезпечення послугою теплопостачання мешканців та для проходження опалювального періоду 2023-2024 років”. Очікувана вартість 7 установок склала 200 582 846,40 гривні. Сам товар та його транспортування з монтажем, згідно з контрактом, мають виконати до жовтня поточного року.

Виконавцем закупівлі замовник обрав приватне підприємство “Полі”. Тижнем раніше саме у цього підприємства департамент замовив послугу на розтампонування чотирьох свердловин у Селидовому, вартістю майже 25 мільйонів гривень.

В зазначеного виконавця відсутнє підтвердження виконання аналогічних проєктів: як по свердловинах, так і по встановленню обладнання для опалення. Зате ПП “Полі” має досвід у ремонті пральних машин, зокрема відомо про 4 такі його контракти у системі Prozorro: на 19 500 гривень, на 2098 гривень, на 600 гривень та на 5 820 гривень. Наразі невідомою залишається мотивація департаменту ЖКГ замовляти послуги по обслуговуванні свердловин та котельні установки саме у цього постачальника.

Вартість котлів трьох видів оцінили наступним чином:

Continue Reading

Популярно