Слідкуйте за нами

Дайджест

На Дніпропетровщині за 48 мільйон полагодять дорогу

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації збирається провести поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О040410 Дніпро – Магдалинівка – Котовка. Початкова ціна проєкту сягала 51 000 000 гривень.

17 серпня відбулась процедура проведення відкритих торгів з особливостями, на якій переможцем став ТОВ “УБФ “ІНВЕСТБУД” (очікує рішення). Потенційний постачальник запропонував бюджет у 48 500 000 гривень.

Не дивлячись на те, що замовник досить ретельно підготував тендерну документацію та детально ознайомився з ринковою вартістю товарів і робіт, у самій закупівлі не вказано жодної конкретної локації з місцем проведення ремонту.

Переможець – ТОВ  “УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА ФІРМА “ІНВЕСТБУД” зареєстрована у 2019 році у місті Запоріжжя. Має 9 підписаних контрактів на суму у понад 95, 6 мільйона гривень. Лише 2 брав участь у відкритих торгах. Згідно з даними системи Prozorro працює лише з двома замовниками.

Continue Reading

Популярно