Слідкуйте за нами

Дайджест

На Черкащині за 181 мільйон побудують сміттєзвалище

12 березня ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ провів торги на будівництво полігону твердих побутових відходів в районі с. Руська Поляна (І черга) очікуваною вартістю 181 737 621 гривня (100% кошти з місцевого бюджету).

Перемогу на торгах здобув один єдиний учасник ТОВ “ПРОМІН БУД СЕРВІС” з ціновою пропозицією у 179 738 234,31 гривні.

ТОВ існує з 2016 року, має 152 контракти на понад 3 мільярди гривень. З цих 3 мільярдів 1,2 мільярда стали результатом двох контрактів ПрАТ “Київспецтранс”, які також стосувалися реконструкції та технічного переоснащення полігону твердих побутових відходів в Київській області. У зв’язку з цими контрактами ТОВ “ПРОМІН БУД СЕРВІС” потрапив спочатку під моніторинг ДАСУ, де були виявлені порушення, а згодом і став учасником судового процесу в адміністративній справі.

Компанія 7 разів згадується у деклараціях чиновників, зокрема вона є у минулорічній декларації Тетяни Медведєвої, головної спеціалістки відділу правового забезпечення (Донецький апеляційний суд) як місце роботи чоловіка.

Компанія неодноразово ставала об’єктом журналістських розслідувань. Так, наприклад, у Глевахівської селищної ради досі не з’явилося дитячого садочка за 115 мільйонів гривень.

Continue Reading

Популярно