Слідкуйте за нами

Розслідування

Family business. Кому у Кам’янці дісталось 17 мільйонів на обрізку дерев?

Ніколи не здогадуєшся про потреби того чи іншого міста, поки не почнеш моніторити закупівлі його комунальників. Так, у місті Кам’янка, що на Дніпропетровщині, від самого початку року з’явилась нагальна потреба у проведенні закупівель з догляду за зеленими насадженнями.

2 лютого Депаpтамент житлово-комунального господарства та будівництва Кам`янської міської ради оголосив одразу 3 закупівлі на Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень:

  • Утримання зелених насаджень, які розташовано на території міста: обрізування дерев з проріджуванням в складних умовах, обрізування дерев під природний вигляд, видалення дерев) бюджетом у 5 000 000 гривень;
  • Утримання зелених насаджень на території міста: корчування пнів, збір, навантаження та перевезення гілля (без обрізки, омолодження, видалення дерев, корчування пнів та знесення самостійних дерев)) бюджетом у 5 000 000 гривень;
  • Утримання зелених насаджень на території міста: омолодження старих дерев листяних порід у складних умовах) бюджетом у 7 000 000 гривень.

Усі торги відбулися також в один день: 12 січня.

Втім, на цьому “спільні ознаки” для всіх трьох закупівель аж ніяк не вичерпались.

Ризик-фактор: тенденція до економії. Шаленої економії: у першій закупівлі, в результаті торгів з одним учасником зекономили 3 788,65 гривень з 5 мільйонів ; на “пеньках” – 34 тисячі; на “омолоджені у важких умовах” – аж 997 гривень з 7 мільйонів.

А тепер про переможців.

Перший тендер, 5 мільйонів, викорчовування пнів та інше. Переможець – ФОП “МЄДВЄДЄВА АЛЬОНА ЄВГЕНІЇВНА”.

Другий тендер, на п’ять мільйонів: переможець ТОВ “Дніпрорембудуніверсал”. Директором цього підприємства ще у 2019 році був Руслан Мєдвєдєв.

Третій тендер, 7 мільйонів, переможець ТОВ “ЕКО.БУД”. Статутний капітал – 1 тисяча гривень. Керівник: Мєдвєдєва Альона Євгеніївна, бенефіціарний власник – Мєдвєдєв Руслан Олександрович. От коло і замкнулось.

За весь час активності цих трьох аватарів, Мєдвєдєві “накосили” понад 100 мільйонів тільки через вище згаданого замовника. Це вже після того, як Мєдвєдєв звільнився з посади керівника місцевого КП КМР “Зеленбуд”. На жаль, останній “лексус” його дружини Альони ми можемо спостерігати в декларації аж за 2017-й рік (((.

Ще й конкурували між собою на торгах, що дуже сподобається антимонопольному комітету. Тому спішимо його про це повідомити.

ПС. Ціни завищені також. Нам сподобались пні, от їх для прикладу покажемо у скріні. Не витрачатимемо на це ваш час.

Continue Reading

Популярно