Слідкуйте за нами

Розслідування

Хто і чому будує будинки в Василькові “по другому колу”?

Якщо не карати порушників… то вони знову з’являтимуться у нашій рубриці “Розслідування” кожних пів року. Саме стільки часу минуло, коли ми писали про “Асторію”.

Нагадаємо, в листопаді (3.11.2023) Управління забезпечення ДСНС вирішили полагодити санвузлів на 4 мільйони, покликали свіженьку ТОВку, яка сама собі намалювала всі необхідні документи. А запам’ятали ми її тоді по оригінальному документу: підтверджені, що між учасниками не було раніше взаємодії. В документі учасник замість “не було” написав “ну було”, чим метафорично спалив весь процес закупівлі.

І тут ми помічаємо, що ТОВ “Будівельна компанія Асторія” піднялась на рівень вище, і тепер будуватиме будинки.

Отже, 9 березня Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації провів 2 однакові закупівлі (кожна по 2 лоти, кожна на понад 6 мільйонів) на будівництво приватних житлових будинків.

По одній закупівлі в обох лотах перемогла саме ТОВ “БК Асторія”.

По іншій, схожій, “Асторія” не перемогла, їх обійшов конкурент… тому торги відмінили через “технічну помилку”. Напевне, щось пішло не по сценарію замовника. Ну добре, офіційна версія за протоколом – замовник забув порахувати вивезення землі.

В “Асторії” з листопада нічого не змінилось: як були два контракти у ДСНСників, так і лишилось. В решті випадків, чомусь, не щастило. Цих же два контракти ТОВ додає в підтвердження аналогічного досвіду. Ну яка різниця: полагодити санвузли і побудувати будинок??? Замовнику підходить.

Крім того, “Асторія” додає купу документів, що все вона позичає у ФОПа свого колишнього директора: і перфоратори, і обладнання, і техніку, і самого Злиденного в якості водія, і його сина. Цікаво, якщо компанія позичає навіть шуруповерт… то що у неї взагалі є з бази?

Але не про це ми сьогодні б хотіли запитати у замовника, а про інше: замовнику, з Вами там все нормально?

На обидва ці будинки в Василькові (вул. Патріотична 32 та 32-А) вже відбулись торги в липні 2023… і по 3 мільйони за кожен будинок УЖЕ мало б отримати ДП Будівельно-монтажне управління Державного управління справами. Може б краще акти виконаних проєктів опублікували? Згідно з цими закупівлями і перемогами, обидва будинки вже б мали здатись до кінця 2023 року.

Continue Reading

Популярно