Слідкуйте за нами

Розслідування

Дивні будівельні історії миколаївського ДБР в Одесі

Якщо ви зверталися хоч раз до ДБР, то пам’ятаєте квест: потрібно спочатку знайти, де саме базується необхідне вам територіальне управління. От Миколаївська, Одеська і Кіровоградська – це адреса у місті Миколаїв.

Але зараз ремонт для миколаївського ТУ роблять на вулиці Велика Арнаутська 20 в Одесі.
Виявляється, що 2 березня в місті створено другий слідчий відділ з територіальною юрисдикцією в місті Одеса. А п’ятиповерхова будівля, де раніше знаходилося регіональне відділення банку “Аваль”, була передана ДБРівцям Державною митною службою, в якої вона, як виявилось утримується на балансі.

Тепер же з’явилась закупівля на ремонт приміщення. 21 листопада відбувся аукціон на ремонт 4 та 5 поверхів у цій будівлі, очікуваною вартістю 9 900 000 гривень. Прийшла одна будівельна компанія і запропонувала “зрізати” під вісімсот тисяч: робитиме ремонт за 9 170 529,75 гривні.

Потенційний переможець ТОВ “БУДІВЕЛЬНА ГРУПА “ГАРАНТ ЯКОСТІ” до ДБРу раніше “зірок з неба не ловив, як то кажуть”. Має лише два контракти: 2 мільйони за аварійно-відновлювальні роботи в “УКРЕНЕРГО” (Суми), та… 9,8 мільйона гривень у ДБРу в минулому місяці (2-3 поверх цієї ж будівлі).

Про працівників компанії відомо небагато: є 5 працівників, субпідряди беруть у свіжої київської ТОВки “Будівельна перспектива”. До речі, у них обох в статутному капіталі по 500 гривень.

Наш же переможець раніше мав у засновниках дві компанії: ТОВи “ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ “БРАВІС” та “ПРОМИСЛОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 20”, а ті, в свою чергу, мали відношення до Сейшельської IMPEX EURO HOLDING LIMITED. Про останню немає жодної інформації в мережі, крім видаленого розслідування дніпровських журналістів про Філатова і дороги (трирічної давнини).

Continue Reading

Популярно