Слідкуйте за нами

Дайджест

Дружківка: ремонт доріг на 88 мільйонів

Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації (чому саме вони – не зрозуміло) вирішили провести тендер на предмет “Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С050828 Софіївка – Дружківка на ділянці км 6+200 – км 12+170. Коригування” – ІІІ черга.

Логічніше було б побачити в замовниках когось з дорожньої інфраструктури, ну, чи хоча б місцевих владних структур (ред. суб’єктивне).

Однак тендер відбувся. За 88 180 110 гривень ремонтні роботи на цьому напрямку зробить ТОВ “ПЕРША УКРАЇНСЬКА ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ”.

Раніше було зазначено, що так звану “першу чергу” ремонтуватиме ТОВ “СЛАВДОРСТРОЙ” за 94 924 855,56 гривні, а “другу чергу”… ця ж компанія, тільки за 98 550 481,54 гривні. Таким чином на цю дорогу загально збираються витратити майже 282 мільйони гривень. Наразі невідомо, чому на “третю чергу” вирішили “замінити виконавця”.

ТОВ “ПЕРША УКРАЇНСЬКА ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ” має певний шлейф. Компанія пов’язана з Олександром Гарбузом, який має в бізнес-партнерах колишнього очільника Донецького облавтодору часів Януковича. У самого Гарбуза теж цікава репутація.

В один день з цим контрактом ТОВ “ПЕРША УКРАЇНСЬКА ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ” отримали ще й перемогу в тендері на ремонт дороги у Покровську за 15 мільйонів гривень.

Просто акцентуємо на тому факті, що відстань від Дружківки до Бахмута – 50 кілометрів, а від Покровська до Бахмута 77 кілометрів.

Continue Reading

Популярно