Слідкуйте за нами

Дайджест

ДП МПІУ з невідомих причин віддає продакшну 5 мільйонів на серіал

Вдруге за два тижні ми спостерігаємо, як Державне підприємство “Мультимедійна платформа іномовлення України” віддає бюджетні кошти “начебто переможцям” якогось конкурсу.

6 вересня на Prozorro з’явилась закупівля послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору – серіалу під робочою назвою “Під небом”, що включає в себе: написання/адаптацію сценаріїв та передбачає частковий технологічний цикл виробництва бюджетом 5 520 000 гривень. Контракт підписано з ТОВ “ФАЙНО-КОМПАНІ”.

По-перше, за старими традиціями замовник не може надати чітку інформацію по відповідальній за закупівлю особі та не оформлює документи згідно нормам законодавства.

По-друге, замовник не може в протоколі чітко визначити пункт згідно з яким підписано контракт: “відсутність конкуренції” чи “підписання контракту з переможцем конкурсу”. Бо формулювання одне, а пункт закону – інший.

По-третє, ні проєкту, ні компанії ТОВ “ФАЙНО-КОМПАНІ” у списку переможців конкурсу не зазначалось, проте в протоколі до закупівлі стверджується протилежне.

Очікуємо реакції ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ.

Continue Reading

Популярно